Hokejbalová extraliga pokračuje. Plzeň s Karvinou dokonce před kamerami
Extraligový zápas HBC Plzeň, zdroj foto: HBC Plzeň
Extraligový zápas HBC Plzeň, zdroj foto: HBC Plzeň

Hokejbalová extraliga pokračuje. Plzeň s Karvinou dokonce před kamerami

17 listopadu, 2023 0 Od Pavel Žižka

Kolotoč hokejbalové extraligy se o víkendu znovu roztáčí. HBC Plzeň čekají hned dva domácí zápasy. V sobotu Mečouni hostí Ústí nad Labem, v neděli před kamerami ČT Sport plus Karvinou. V obou případech půjde o hodně důležité body.

Plzeňští hokejbalisté se po deseti odehraných zápasech nacházejí s pěti body na předposledním místě. Zatím jedinou výhru vybojovali v Pardubicích. Minulý týden začali sérii čtyř domácích zápasů s pražským Kert Parkem. K dalším bodům byli blízko, nakonec ale vyhráli Pražané v poměru 3:2.

V sobotu budou hráči HBC pokračovat utkáním s Ústím nad Labem. Severočeši zatím mají na svém kontě dvacet bodů a jsou na páté pozici. Od konce září drželi vítěznou sérii, kdy se jim podařilo vyhrát pět zápasů v řadě. Plzeňští mají ústeckým co vracet. Plzeň a Ústí se totiž potkaly už v úvodním zápase letošní sezóny. Severočeši tehdy vyhráli 4:1.

O den později se mečouni setkají s Karvinou. Ta je s patnácti body na šesté příčce. Minulý týden měli karvinští hráči také dobře rozehrané utkání v Pardubicích, v závěru ale soupeř skóre otočil a zvítězil 3:2. Před utkáním v Plzni ještě čeká Karvinou v sobotu duel v Dobřanech.

zdroj: Markéta Peclová, HBC Plzeň