Dobře se najíst v Rokycanské nemocnici? Má nové bistro!
Nové bistro v Rokycanské nemocnici, zdroj: město Rokycany
Nové bistro v Rokycanské nemocnici, zdroj: město Rokycany

Dobře se najíst v Rokycanské nemocnici? Má nové bistro!

25 dubna, 2023 0 Od Pavel Žižka

V pondělí 24. dubna v 10 hodin se otevřelo první bistro v Rokycanské nemocnici. Zaměstnanci a pacienti nemocnice ho najdou v přízemí v levé části za výtahy (u schodiště). Pásku nového bistra přestřihl starosta města Tomáš Rada.

„Před čtyřmi měsíci se zavřela prodejna potravin v současném bistru. Předtím tu také bylo kadeřnictví. Nemocnice opravila elektřinu a omítky. Nové bistro je bonusem nejen pro zaměstnance, ale také pro naše pacienty,“ uvedl při otevření Roman Halúzka, vedoucí technického úseku Rokycanské nemocnice.
„Denně budeme nabízet polévku, obložené bagety, sendviče, sekaná v housce, nabízíme pečivo, pití, jogurty, ovoce, zeleninu i zákusky. V nabídce je také základní drogerie. Platit lze v hotovosti, v následujících dnech bude možné již platit také platební kartou. Do budoucna chceme také nabídnout nejen zaměstnancům službu nákup domů, kdy by měli připravený seznam a nákup by si především zaměstnanci vyzvedli před koncem pracovní doby,“ vysvětlila Kristýna Richterová, která bistro provozuje a zároveň ho celé zrekonstruovala.
Bistro je otevřeno denně, a to od pondělí do pátku od 6.30 do 17.00, v sobotu od 9.00 do 17.00 a v neděli od 12.00 do 17.00 a má i místa k sezení.
zdroj: Mgr. Adriana Jarošová, město Rokycany