Dobrodruzi v Nemanicích přivítají léto
Skákací hrad v Nemanicích, zdroj foto: Dobrodruzi Nemanice
Skákací hrad v Nemanicích, zdroj foto: Dobrodruzi Nemanice

Dobrodruzi v Nemanicích přivítají léto

5 června, 2024 0 Od Pavel Žižka

Léto se blíží a spolu s ním i řada kulturních akcí, které nejteplejší část roku přivítají. Už v sobotu 22. 6. 2024 tak v Nemanicích proběhne akce s názvem HURÁ LÉTO.

Její program si užije skutečně každý. Začíná se už brzy odpoledne. Celou akci ve 14 hodin odstartuje nejrychlejší iluzionista David CORDERO Kozlok, který se účastnil v roce 2019 soutěže Československo má talent. Toto vystoupení si jistě užijí i děti, pro které bude po celý den připraven i doprovodný program. Čekají je například skákací hrady nebo dětská dílnička a mnoho dalšího.

Děti si ovšem nebudou jen hrát, ale i vystupovat. Během dne se například představí malí dobrovolní hasiči. „V podvečerních hodinách zahájíme i program pro dospělé. Vystoupí zde mladá pop-punk skupina STAV BEZTÍŽE. S vlastní rockovou tvorbou se přijede představit kapela ze středočeského kraje Metresa. A na závěr přitvrdí kapela NO SURRENDER,“ zve na hlavní část kulturního programu Martin Tecl ze spolku Dobrodruzi Nemanice, který celou akci pořádá. Na této akci se prostě nudit nebudete.

zdroj: Dobrodruzi Nemanice