J. A. R. zahrají na Šumavě
Na dohled Kašperku se koná spousta akcí, zdroj foto: Pixabay
Na dohled Kašperku se koná spousta akcí, zdroj foto: Pixabay

J. A. R. zahrají na Šumavě

19 června, 2024 0 Od Pavel Žižka

Tohle bude zážitek na celý život. Jedinečný a neopakovatelný koncert na hradním nádvoří, to je vystoupení J. A. R. na  Kašperku v pátek 21. června 2024. Koncert pod širým nebem, s vybraným playlistem a atmosférou gotické památky, nejvýše položeného královského hradu v Čechách.

J. A. R. je legendou české hudební scény. Tato funk-rock-rapová skupina vznikla už v roce 1989. I když ji máme spojenou především s Prahou, někteří její členové, jako je například Roman Holý nebo Dan Bárta, jsou navíc těsně spjati s blízkým šumavským okolím.

Unikátnost tohoto koncertu odkládá i omezený počet vstupenek. Více než 300 lidí se na nádvoří Kašperku prostě nevejde. Koncert se uskuteční za každého počasí pod širým nebem na scéně před purkrabstvím.

Parkoviště je od hradu vzdálené po lesní zpevněné cestě 1,5 km, lesní úsek cesty je večer osvětlený. Koncert začíná od 21:00 hod. Očekávejte speciální hudební set. „Areál účastníkům koncertu otevíráme od 18:30 hod. Hradní občerstvení v provozu přímo na hradním nádvoří,“ hlásí organizátoři.

Zdroj: Kudyznudy