Plzeň přivítá léto dvoudenním open air festivalem
Festival, ilustrační foto, zdroj foto: Pixabay
Festival, ilustrační foto, zdroj foto: Pixabay

Plzeň přivítá léto dvoudenním open air festivalem

19 června, 2024 0 Od Pavel Žižka

Už zítra nastane letní slunovrat, a začne tak léto. To je třeba řádně přivítat, třeba jako to udělají Plzeňané. Ti totiž mohou o víkendu navštívit multižánrový open air festival plný hudby a zábavy – Summer City Fest.

Pohodový hudební festival bude hostit krásný areál Božkovského ostrova. V letošním roce půjde již o 12. ročník. Čeští a slovenští umělci se v Plzni představí 21. a 22. června 2024. A o koho půjde konkrétně? Seznamu kapel dominují jména jako Sergei B., Refew, Strapo, Prago Union, Hard Rico, Rohony nebo PTK.

Summer City Fest i letos návštěvníkům nabídne dvoudenní festivalovou atmosféru s těmi nejlepšími umělci jak z Česka, tak i Slovenska. Každý ze dvou večerů v areálu Božkovského ostrova přitom bude vypadat trochu jinak. Páteční program nabídne spoustu hiphopových hvězd z Česka a Slovenska. Sobotní program vás naopak rozvlní v rytmu EDM.

K areálu Božkovského ostrova se Plzeňané dostanou snadno trolejbusovou linkou číslo 12. Vstupenky na Summer City Fest můžete koupit předem na GoOut.

Zdroje: Kudyznudy, Summer City Fest