Po fotbalu do hotelu. Viktorka se stala součástí plzeňských lákadel pro turisty
Plzeň jako lákadlo pro turisty, zdroj foto: Visit Plzeň
Plzeň jako lákadlo pro turisty, zdroj foto: Visit Plzeň

Po fotbalu do hotelu. Viktorka se stala součástí plzeňských lákadel pro turisty

6 února, 2024 0 Od Pavel Žižka

Západočeská metropole nabízí zvýhodněné pobytové balíčky také na poslední víkend v únoru, předposlední víkend v březnu a Velikonoce. Organizace Plzeň – TURISMUS ve spolupráci s místními hotely a penziony, provozovateli turistických cílů a dalšími partnery již třetím rokem pořádá akci Plzeňské hotelové noci.

Každý z ubytovaných hostů navíc zdarma obdrží turistickou kartu, se kterou se může vydat navštívit vybrané památky, zúčastnit se komentovaných prohlídek a zajistit si další zážitky zdarma či s výraznou slevou. Součástí nabídky je i padesátiprocentní sleva na vybrané zápasy první fotbalové ligy (24. února a 30. března), exkluzivní divadelní balíčky nebo například vstup zdarma na placené instalace festivalu světla Blik Blik (22. – 23. března).

„Řada hostů Plzeňských hotelových nocí se vrací, a tak se snažíme turistům nabídnout vždy něco navíc. Pro letošní rok jsme spolu s Divadlem J. K. Tyla připravili exkluzivní balíčky na divadelní představení s prohlídkou divadelní budovy a welcome drinkem. Padesátiprocentní slevou na domácí zápasy proti Zlínu a Slovanu Liberec se zapojí také FC Viktoria Plzeň. O Velikonocích pak získají hosté možnost zdarma navštívit výstavu světlených mikroinstalací japonského umělce Yasuhira Chidy v Muzeu církevního umění . Pokud se zúčastníte Plzeňských hotelových nocí, máte postaráno nejen o pohodlné ubytování, ale i o víkend plný zážitků,“ doplňuje manažerka Plzeňských hotelových nocí Jana Ulmanová.


Zájemci si mohou vybrat a rezervovat pobyt ve vybraném hotelu i vstupenky na doprovodný program pohodlně na jednom místě na webu www.plzenskehotelovenoci.cz. Všechny balíčky jsou se snídaní, řada z nich nabízí i další bonus navíc v podobě volného vstupu do wellness a dalších výhod.

S turistickou kartou Plzeňských hotelových nocí je možné se zdarma zúčastnit komentovaných prohlídek historického centra a bytových interiérů od světoznámého architekta Adolfa Loose a navštívit Pivovarské muzeum, Západočeské muzeum, Západočeskou galerii a muzeum Patton Memorial Pilsen. Hosté získají také pětadvacetiprocentní slevu na prohlídku pivovaru Plzeňský Prazdroj a výrobního závodu BOHEMIA SEKT ve Starém Plzenci s degustací. Ušetří i na výstupu na plzeňskou věž či při nákupu suvenýrů v Turistických informačních centrech Visit Plzeň.

Zdroje: Visit Plzeň, Český pohled