Vánoční kamion zavítá i do Horšovského Týna
Vánoční kamion Coca cola, zdroj: Město Nepomuk

Vánoční kamion zavítá i do Horšovského Týna

24 listopadu, 2022 0 Od Pavel Žižka

Roadshow vánočního kamionu Coca-Cola se stala tradicí už i u nás. Ani letos se nevyhne návštěvě Plzeňského kraje. Už 30. listopadu se ho tak dočkají obyvatelé Nepomuku. 2. prosince se na něj pak mohou těšit obyvatelé Horšovského Týna. Vánoční kamion se vrací po třech letech a navštíví přes 50 míst v Čechách a na Slovensku. Pro návštěvníky je připraven bohatý sváteční program, ve kterém si to své najdou všichni bez rozdílu věku.

Coca-Cola kamiony jsou už více než 30 let jedním ze symbolů přicházející vánoční sezony. Návštěvníci speciálního svátečního odpoledne s doprovodným programem se mohou těšit na Santa Clause se skřítky, na Coca-Cola Food Truck s výborným horkým nealko punčem z FuzeTea nebo vánočním nápojem Coca-Cola se skořicí a na sladké či slané občerstvení. Nebudou chybět ani vánoční koledy a další nezapomenutelné zážitky. Program bude začínat v 16 hodin. Santa Claus se zdrží podle zájmu až do 18. až 20. hodiny. Poté zase vyrazí dál.

Kamiony letos kromě přece jen poněkud komerční atmosféry Vánoc přivezou do měst i akci „Kouzlo darovat“, v jejímž rámci se Coca-Cola spojila s Červeným křížem, aby pomohla lidem v nouzi. „Coca-Cola kamiony se staly i u nás oblíbenou tradicí, která přináší do měst vánoční kouzlo. Vánoce si vždy najdou cestu, aby spojily rodiny, přátele, a dokonce i neznámé lidi v těchto svátečních časech. Prostřednictvím Červeného kříže i letos obdarujeme jejich klienty, aby pro ně svátky byly radostnější,“ říká Veronika Němcová, ředitelka komunikace a společenské odpovědnosti Coca-Cola pro ČR a SR.

Za každou objednávku jídla a pití či nákup vánočních předmětů daruje Coca-Cola tržbu Červenému kříži. Návštěvníci na místě pak uvidí díky speciální LED obrazovce aktuálně vybranou částku z útrat za občerstvení a vánoční předměty i to, jak suma postupně roste. Celkově Coca-Cola, společně s účastníky akce, věnuje Červenému kříži 1 000 000 korun.

Program Vánočního kamionu na náměstí Republiky:

16:00 začátek programu
16:30 příjezd vánočního kamionu
18:00 – 20:00 ukončení dle zájmu