Ve Stříbře zazní nejkrásnější skladby z operet a muzikálů

Ve Stříbře zazní nejkrásnější skladby z operet a muzikálů

1 října, 2022 0 Od Pavel Žižka
0
(0)

Populární melodie z nejoblíbenějších operetních děl jako například z Cikánského barona, Fantoma opery, Rosemarie či Země úsměvů zazní ve středu 5. října v nádherně opraveném kostele Nanebevzetí Panny Marie ve Stříbře. Koncert nazvaný Od operety k muzikálu  je součástí minifestivalu Podzim s klasikou, jehož hlavním pořadatelem je plzeňský spolek Dobroslav.

Sopranistka Miriam Čížková, laureátka Ceny Franze Lehára v Komárně, a Roman Krebs, člen Divadla J. K. Tyla v Plzni, za doprovodu klavíristy Štěpána Slavíka přednesou nádherné a nezapomenutelné skladby ze slavných operet a muzikálů. Vstoupit s nimi můžete do kouzelného světa hudby a zaposlouchat se do známých a stále oblíbených melodií F. Lehára, R. Frimla, J. Strausse, E. Kálmána, A. Lloyd Webbera a dalších, neméně slavných skladatelů.

Vstupenky je možné předem zakoupit v Městském kulturním středisku ve Stříbře, Benešova 587, a na portále www.plzenskavstupenka.cz. Začátek koncertu, který bude moderovat oblíbený moderátor hudebních pořadů Jiří Hlobil, je v 18 hodin.

Jak se vám líbil tento článek?

Vyberte počet hvězd.

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Buďte první, kdo tento článek ohodnotí.