Kde potkáte Semira? V Klatovech, v Plzni, v Přešticích i v Domažlicích
Erdogan Atalay, zdroj: Juniorfest

Kde potkáte Semira? V Klatovech, v Plzni, v Přešticích i v Domažlicích

2 listopadu, 2022 0 Od Pavel Žižka

Největší hvězdou, která letos navštíví Mezinárodní filmový festival Juniorfest je Erdogan Atalay. Nyní je  program Semira z Kobry 11 na Juniorfestu 2022 konečně znám.

Všeobecně platí, že v rámci autogramiád nebude spuštěn žádný rezervační systém a jednotné vstupné na autogramiády bude 100  Kč. Ke vstupence obdrží každý zájemce podpisovou kartu Erdogana Atalaye ve formátu  A5 a také podpisovou kartu jeho dcery Pauletty Pollmann zdarma.

Erdogan Atalay se společně s dcerou zúčastní v pátek 4. 11. 2022 slavnostního zahájení festivalu, kde se setkají se Semirovým dabérem Bohdanem Tůmou, z jehož rukou převezme festivalové ocenění. Omezený počet vstupenek bude k dispozici v rámci online rezervací festivalu na www.juniorfest.cz. Systém bude spuštěn 3.11. Právě před samotným zahájením bude možné poprvé přivítat Erdogana Atalaye na červeném koberci.

V sobotu 5. 11. se nejprve od 12:30 zúčastní setkání se svými fanoušky na kolonádě v Klatovech, kde se neuskuteční klasická autogramiáda, ale budete mít jedinečnou možnost se „Semira“ zeptat na pár otázek. Zároveň v závěru akce vylosuje tazatele, kteří získají zdarma podepsané podpisové karty.

Po obědě od 14:30 bude následovat krátká autogramiáda s fanoušky v Přešticích v restauraci Crossroad. Vstup na autogramiádu je zpoplatněn částkou 100,- Kč.

Největší setkání s fanoušky se odehraje od 15:30 v Návštěvnickém centru areálu Plzeňského Prazdroje, kde na vás čeká další zajímavý doprovodný program. Ani zde nebude chybět jeho dabér Bohdan Tůma. Vstup na autogramiádu je opět zpoplatněn částkou 100,- Kč. Doprovodný program je zdarma.

Poslední setkání před odjezdem zpět do Německa se uskuteční v neděli 6.11. od 10:00 v domažlickém Pivovaru. Bude to poslední možnost, jak v rámci festivalu získat autogram „Semira“ a jeho dcery Pauletty. Vstup na autogramiádu je zpoplatněn taktéž částkou 100,- Kč.

Na všech oficiálních setkáních bude v prodeji merch ve formě triček a buttonů. Platba bude možná pouze v hotovosti.

zdroj: Juniorfest