Od lochotínského amfiteátru se poběží na pomoc ohroženým druhům
Účastnická medaile, zdroj: ZOO a BZ Plzeň

Od lochotínského amfiteátru se poběží na pomoc ohroženým druhům

3 listopadu, 2022 0 Od Pavel Žižka

V pátek 4. 11. 2022 v 18.30 startuje v Lochotínském amfiteátru u plzeňské ZOO Halloweenský běh na pomoc druhům mizejícím z naší přírody. Benefiční běh tradičně organizují nadšenci z organizace ROZBĚHÁME ČESKO. Poprvé akci organizovali v roce 2017 pro ohrožené druhy ptáků Jihovýchodní Asie.

Letošní ročník je tak již čtvrtý v pořadí. Výtěžek z akce poputuje na podporu záchranných projektů Zoo a BZ. Zapojit se můžete i vy. Vezměte čelovku či baterku a přijďte si užít unikátní 3 km nebo 1 km (pro děti a kočárky) trasu skrze plzeňskou zoologickou a botanickou zahradou.

Na účastníky čeká pravá halloweenská atmosféra a na nejmenší i úkoly! Trasu můžete jít nebo běžet. V cíli Vás čeká medaile ve tvaru lemura.

Pokud nestíháte pátek v podvečer běh v zoo,  přidat se můžete kdykoliv a kdekoliv od 26. 10. až do 6. 11. Stačí si zapnout hodinky nebo mobilní aplikaci, zdolat libovolným pohybem 5 km, zaregistrovat se a poté nahrát důkaz
o aktivitě do svého profilu. To vše na https://www.myteporazime.cz/zavody/halloweensky-beh/?fbclid=IwAR0jROnKzZ4vAmDnnhxSLDVU9wd0Va1rIBppI6DPivdhXFEIKNoIGYk8NEU

Registrovat se můžete ještě nyní na místě. Své startovní číslo si můžete vyzvednout vždy 1 hodinu před startem. Prezence bude uzavřena s časem startu.