Přehlídka nejzajímavějších a nejkrásnějších míst u nás i v zahraničí se vrací do Plzně
ITEP 2022, zdroj foto: Plzeňský kraj
ITEP 2022, zdroj foto: Plzeňský kraj

Přehlídka nejzajímavějších a nejkrásnějších míst u nás i v zahraničí se vrací do Plzně

29 srpna, 2023 0 Od Pavel Žižka

Už za necelý měsíc se na plzeňské Lokomotivě koná veletrh, který by si neměl nechat ujít žádný milovník cestování. ITEP se během šestnácti předchozích ročníků etabloval mezi středoevropskou špičkou a i letos nabídne přehlídku stovek zajímavých míst u nás i v zahraničí.

Letošní 17. ročník jednoho z největších veletrhů cestovního ruchu v České republice – ITEP 2023 proběhne v Plzni na Slovanech 21. až 23. září.

Organizátoři slibují novou dimenzi zážitků v jedinečné industriální expozici. Soutěžní stezka o lákavé ceny zavede návštěvníky za industriálními cíli a památkami do mnoha zajímavých míst po celém Česku.

Poutavou expozici nabídne též Moravskoslezský kraj, hlavní partner veletrhu. Bude odkazovat na ojedinělou technickou a řemeslnou vyspělost minulosti i současnosti tohoto rázovitého regionu.

Připraven je i bohatý edukativní program pro základní a střední školy nebo řada cestovatelských a tematických přednášek. Chybět samozřejmě nemohou ani nové turistické materiály pro zajímavé výlety, setkání se známými osobnostmi nebo regionální produkty. Těšit se můžete i na speciální várky piva IpaTEP, desítky tuzemských a zahraničních vystavovatelů i na bohatý doprovodný program pro všechny věkové kategorie.

Poznejte krásy Čech, Moravy, Slezska i zahraničí na jednom místě. Stačí navštívit veletrh ITEP ve sportovní hale TJ Lokomotiva Plzeň.

zdroj: Plzeňský kraj