Viktoria Plzeň chystá autogramiádu
Zájemci o autogramiádu u stadionu FC Viktoria Plzeň, zdroj foto: FC Viktoria Plzeň
Zájemci o autogramiádu u stadionu FC Viktoria Plzeň, zdroj foto: FC Viktoria Plzeň

Viktoria Plzeň chystá autogramiádu

10 září, 2023 0 Od Pavel Žižka

Do Plzně poprvé zavítá Konferenční liga. Viktorii čekají zápasy ve skupině C a své fanoušky na ně hodlá naladit autogramiádou.

V pondělí 11. září od 17:30 do 19:00 se v prostorách Trophy VIP za protilehlou tribunou na stadionu ve Štruncových sadech bude podepisovat hned pětice hráčů. „Vybrali jsme pro vás ty, kteří k nám přestoupili v létě nebo se vrátili z hostování, a tudíž máte jedinečnou možnost si je nechat poprvé podepsat nebo si s nimi udělat společnou fotku,“ zní přímo z klubu.

Mezi viktoriánské fanoušky tak zamíří Ibrahim Traoré, Cadu, Robin Hranáč, Pavel Šulc a Rafiu Durosinmi. „Fanoušci si během autogramiády budou moci prohlédnout prostory Trophy VIP, které slouží i jako klubové muzeum a jsou obohaceny o artefakty ze zatím posledního působení Viktorky v Lize mistrů,“ zve fanoušky mluvčí klubu Václav Hanzlík.

Na autogramiádě samozřejmě nebude chybět stánek Viktoria shopu, kde si budete moci zakoupit plakáty, minišály, vlaječky, kšiltovky či trička. Navíc bude mít prodlouženou otevírací dobu i kamenný obchod, kde si můžete koupit další viktoriánský merch. Permanentkáři mají možnost zakoupit si balíčky na utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy.

zdroj: FC Viktoria Plzeň