Cyklotoulky nově najdete i na Youtube
Cykloturistika, ilustrační foto, zdroj foto: Pixabay
Cykloturistika, ilustrační foto, zdroj foto: Pixabay

Cyklotoulky nově najdete i na Youtube

2 října, 2023 0 Od Pavel Žižka

Čtrnáct let natáčení a celkem 750 dílů, to je bilance oblíbeného pořadu Cyklotoulky, který vzniká v plzeňské produkci a který znáte z České televize a pod názvem Cyklopotulky i ze slovenské RTVS. Nově vstupuje i na největší světovou videoplatformu, a vy se tak můžete cyklotoulat i na Youtube.
„Pořadem Cyklotoulky chceme oslovit co nejširší spektrum diváků. Krásy naší i sousedních zemí a cyklistiky vůbec chceme ukázat i těm, kdo televizi nesledují, případně Cyklotoulky v televizi nestíhají či nezaznamenali. Proto jsme se rozhodli založit kanál na Youtube a Cyklotoulky tak nabídnout všem a vlastně kdykoliv,“ vysvětluje produkční pořadu Cyklotoulky Karel Berkovec.

Kanál byl oficiálně spuštěn 1. října 2023 a postupně tu budou přibývat nové i starší díly Cyklotoulek, Cyklopotulek i Běžkotoulek. Těšit se tak můžete na všechny oblíbené moderátory, kteří se v cyklistických sedlech vystřídali. I na obrazovkách počítačů, notebooků, tabletů či chytrých telefonů se tak na vás na Youtube těší Eva Brodnianská, Míša Holá, Klára Kovaříková, Jana Žgravčáková, Stanislav Bartůšek, Vilém Dubnička, Michal Jančařík a Ján Žgravčák. Ti všichni vás provedou nejkrásnějšími místy Čech, Moravy, Slezska, ale i Slovenska, Německa, Rakouska a Polska.
První videa naleznete již nyní na Youtube pod odkazem: https://www.youtube.com/@cyklotoulky_official

Jak říkají youtubeři na závěr: Pokud se vám Cyklotoulky líbí, dejte jim lajk a odběr, ať vám žádné další neutečou.

zdroj: Egomotion s.r.o.