Děti budou nadšené. Do Plzně míří Bing, Tlapková patrola, Fíha Tralala, Karol a Kvído a další
Fíha Tralala s dětmi, zdroj foto: Fesťáček Plzeň
Fíha Tralala s dětmi, zdroj foto: Fesťáček Plzeň

Děti budou nadšené. Do Plzně míří Bing, Tlapková patrola, Fíha Tralala, Karol a Kvído a další

7 června, 2023 0 Od Pavel Žižka

Léto patří dětem a v Plzni se chystá festival, který to jen a jen potvrzuje. Kinder fest změnil název na Fesťáček a jeho pořadatelé na plzeňský atletický stadion pozvali ty, které nejmenší prostě milují.

Plzeňská zastávka Fesťáčku je naplánována na 17. června 2023. Plzeň je tak po Praze druhým městem, kde se tento festival pro děti letos ukáže. Jeho tour má celkem jedenáct zastavení. Těšit se můžete na hvězdné vystupující, nový doprovodný program, nové maskoty a plno další zábavy na jednom místě. Děti jistě zabaví kontaktní ZOO, maskoti z Tlapkové patroly nebo králíček Bing. Připraveno bude i malování na obličej, až 15 skákacích hradů, kolotoč pro nejmenší, trampolíny, klauni, vaření s dětmi a Lukášem Neckářem, interaktivní dílny, soutěže, focení s vystupujícími a samozřejmě i jídlo a pití.
Na pódiu se pak vystřídají dětské idoly. Každý rodič určitě ví, jak budou děti nadšené z interpretů, jako je Fíha Tralala, Karol a Kvído, Kája a Bambuláček, Michal Nesvadba z Kouzelné školky nebo Paci Pac. Prostě nekonečná zábava pro děti. A ty do dvou let mají vstup na akci zdarma.
Zdroj: Kudyznudy, Festival Fesťáček