Youtuber JdemeŽrát otestoval původně západočeský řetězec pizzerií. Chutnaly mu obrovské pizzy?
Pizza, ilustrační foto, zdroj foto: Pixabay
Pizza, ilustrační foto, zdroj foto: Pixabay

Youtuber JdemeŽrát otestoval původně západočeský řetězec pizzerií. Chutnaly mu obrovské pizzy?

28 listopadu, 2023 0 Od Pavel Žižka

Znáte na Youtube kanál JdemeŽrát? Pokud máte rádi jídlo, neměl by vám uniknout. Jeho protagonista testuje a hodnotí jídlo z restaurací, fast foodů i ze supermarketů. Málokdy ovšem zamíří mimo Prahu do regionů. A tak musí regiony za ním, jako v případě Rud´s pizzy.

O tomto řetězci pizzerií jste už možná slyšeli. V roce 2021 si Kosovan Rudi Kolndrekaj založil první pizzerii, a to v Blovicích, kousek od Plzně. Dokázal tak, že ekonomický zázrak hodný amerických byznysmenů může začít i na malém městě na západě Čech. Po dvou letech má totiž řetězec již patnáct restaurací. V Plzeňském kraji jej najdete i v menších městech, ale expanduje i na východ – třeba do Brna nebo do Prahy. A právě díky pražské pobočce se Rud´s pizza objevila na JdemeŽrát.

Hned v úvodu nás youtuber přesvědčil o tom, že se nejedná o placenou propagaci a bude naprosto objektivní. To se nakonec několikrát potvrdilo. Ochutnávka se totiž neobešla bez přešlapů a údivu. Výrobky z Rud´s pizzy totiž rozhodně nejsou klasickými pizzami, které znáte z Itálie. Chcete vědět, jestli se JdemeŽrátovi tento koncept zamlouval a co řekl na více než kilové slané koláče? Tak si video pusťte.

zdroj: JdemeŽrát, Rud´s pizza